Sıkça Sorulan Sorular


 • Protez Saç Nedir?

  Protez Saç ilk olarak 90'yılların ikinci yarısında Amerika'da ortaya çıkan bir saçlandırma yöntemidir. Bu yöntem ilk olarak; kanser vb. hastalıklardan ötürü 'saçlarının tamamını kaybetmiş' kişilere yönelik b [..] Devamı.

 • Protez Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

  Protez saç periyodik olarak bakım isteyen bir saçlandırma sistemidir. Ancak bu bakım işlemi sanıldığı gibi meşakkatli bir işlem değildir. Her tip protez saç alt yapısı için geçerli olmamakla beraber; nanoteknoloj [..] Devamı.

 • Protez Saç Başımdan Çıkar mı?

  Hayır, protez saçınız siz istemediğiniz sürece asla başınızdan çıkmaz. Kişiye özel olarak geliştirilmiş nanoteknolojik protez saçınız ile denize ve havuza girebilir, spor yapabilir, hatt [..] Devamı.

 • Protez Saçı Kimler Yaptırabilir ?

  Kadın, erkek, genç, yaşlı herkes protez saç yaptırabilir. Bölgesel ya da genel saçsızlık sorunu olan herkes protez saç kullanabilir. Diğer bir deyişle; mevcut saçının yoğunluğundan ve şeklinden memnun olmayan he [..] Devamı.

 • Protez Saç Belli Oluyor mu?

  Protez saç tamamen kişiye özel olarak hazırlanarak yapılan bir uygulama olduğundan, kişinin kendi saçlarıyla birebir aynı görüntüyü yakalamaktadır. Protez saç yaptırılmasını takiben, gerekli bakım zamanlarınd [..] Devamı.

 • Protez Saç Kaşıntı Yapıyor mu?

  Protez saçın uygulanmasını takiben geçen ilk 1 hafta çok önemlidir. Çünkü bu 1 hafta aslında bir alışma ve adaptasyon süreci olarak geçmektedir. Bu dönemde iç [..] Devamı.